İMAJANS

Multimedya Uygulamaları

Kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda; tanıtım, reklam filmlerinin çekilmesi kurgu ve montajının yapılarak teslim edilmesi . Macromedia Director ve Flash ortamında broşür ve tanıtım CD’si uygulamalarını yaparak markanızı en doğru şekilde ileriye taşıyoruz.

Tanıtım Filmi ve multimedya CD uygulaması neden önemlidir?

Bilgi ve enformasyon çağında yaşıyoruz. Kurumunuz hakkında ne kadar materyal üretilmişse o kadar değerlidir. İşin bir diğer tarafı da bu çıktı sayısının günden güne sabit kalmaması; hem niteliğinin hem de sayısının artmasıdır.

Güncel kalmak, pazardaki payınızı korumak anlamını taşır. Sizin için çalışan bir ajans bunu sağlamak; devamlılığı da güvenli bir şekilde sürdürmek zorundadır.

Bunun için de yapılabilecek bir diğer  yöntem de tanıtım filmi çekimini gerçekleştirmektir. Bu yolla işletmenizi istediğiniz gibi gösterme, film müzikleri sayesinde izlenirken hissedecekleri duyguları kısmen de olsa inşa etme hakkına sahip olursunuz.

Türkiye'de ve Ankara'da tanıtım filmi yapan ajanslar arasında benzer teknikler kullanılsa da önemli olanın havalı ya da iyi çözünürlüklü kameralarla çekim yapmak değil; kurum, şirket ya da markanın kendi ruhunu yansıtmak önem taşımaktadır.  

Öyle ki Ankara'da hizmet veren ajanslar içinde bu unsura dikkat edenler hayli az. Firmanızın bulunduğu şehrin, kurulduğu kentin ya da simgesi olarak kabul edilen yerleşim biriminin de etkilerini, filmin kendi bünyesinde taşıması gerektiğine inanıyoruz.

Bu fikirler ışığında da 5 duyu organlarından en az üçünü kullandırmayı amaçlamaktayız.