İMAJANS

Web Tasarım

Web site tasarım ve dinamik web uygulama hizmetleri, İçerik yönetimi uygulamaları, personalization and membership altyapısına sahip B2B ve B2C e-ticaret uygulamaları, Online katalog uygulamalarını gereken özen ve titizlikle tamamlıyoruz.

Neden Web Tasarım yaptırmalısınız? Çünkü Dünya dijitalleşiyor. Web tabanı tüm evrende ulaşılabilir olmanızı sağlıyor. Masrafsızdır ve güncel kalabilir. Ani değişimlere en iyi uyum sağlayan işletme elemanınız olur. Sadece internette bulunmayı kastetmiyoruz. İnternetten Dünya'yı yöneten işletmeleri aynı sektörü paylaştığınız irili ufaklı diğerö markaları yönetmeye başlarsınız. Nasıl mı? Güncel ve orijinal bir şeyi web sitenize koyduğunuzda bu mutlaka fark ediliyor. Hem de sandığınızdan çok daha hızlı. Dünya'da insanlar 1 saatte 2 yıllık enformasyona kavuşuyor ve ulaşıyor. Bu durum Türkiye ve Ankara için de elbette aynı orantıda ilerliyor.

Ankara'da web tasarım firmaları size çok çeşitli hizmet bedelleri sunacaklardır. Elbette hepimiz web sitemizin tasarımını hem iyi hem de hesaplı bir şekilde yaptırmayı canı gönülden isteriz. Ama hesaplı web sitesinin aynı zamanda ucuz olup olmamasına da dikkat etmemiz gerekiyor.

Gerek Türkiye'de gerekse de Ankara'daki reklam ajanslarının ortak cümlesi "Güçlenen markalara rehber olmaktır. Bu da şüphesiz en başta ucuz iş ile ulaşılacak bir hedef değildir.  Ajanslardan alacağınız hizmetin "uygun fiyata reklam" ana düşüncesiyle üretilmiş olması, o işin ucuz olacağını da vaad etmemelidir. Aynı şey bunun tam tersi için de geçerli. Almayı umduğunuz hizmet için fahiş fiyatlar ödemek de iyi hizmet almanızı galanti etmez.

Bu noktada İmajans olarak 20 yıllık tecrübeyle pekçok kişinin aklına Ankara'daki en iyi  reklam ajansı olarak geliyor olmamız şaşırtmıyor.

Siz de  bizimle tanışmak için iletişime geçerek bizden de fiyat teklifi alabilirsiniz.